Novinky

Oznámení, události, aktuality 

Do skupiny firem Vendeavour, jejímž prostřednictvím VENDEAVOUR SICAV investuje přibyla silná společnost s dlouholetou tradicí - DRUID CZ s.r.o. Společnost vznikla v prosinci roku 2004 a navázala na předchozí mnohaleté zkušenosti v obchodování se sortimentem zdravé výživy. Předchůdce společnosti, firma Ing. Tomáš Aubrecht-DRUID, byla založena již na...

K dnešnímu dni mění Fond svůj název. Dříve AMAP Private Equity Fund SICAV a.s. je od dnešního dne VENDEAVOUR Private Equity Fund SICAV a.s. Tento krok je jeden z prvních v rámci plánu vkladu skupiny firem Vendeavour (www.vendeavour.cz) do Fondu. Samotný holding Vendeavour se stane součástí fondové struktury na přelomu druhého a třetího čtvrtletí...

Změna stanov

14.12.2020

Dne 14.12. valná hromada Fondu schválila nové znění Stanov Fondu, které nabydou účinnosti od 1.1.2021.

Zakladatel Fondu MUDr. Viktora Růžička v měsíci listopadu významně posiluje fondový kapitál úpisem Výkonnostních Investičních Akcií v hodnotě 100.mio.Kč. Disponibilní fondový kapitál je formou úvěrových titulů využit pro financování rozvoje holdingu Vendeavour, a to zejména na jeho akviziční činnost.

V návaznosti na změnu zakladatele fondu byla dne 16.11.2020 zapsána do Obchodního rejstříku změna sídla Fondu, a to na adresu: "Maříkova 1899/1, Řečkovice, 621 00 Brno".

Dnešního dne zvolila společnost AMAP Private Equity Fund SICAV a.s. řádným rozhodnutím valné hromady nové členy správní rady Fondu. MUDr. Viktora Růžičku do funkce předsedy správní rady a do funkcí členů správní rady Ing. Pavla Kudlíka a Mgr. Petra Pelikána.